Služba osobného nákupcu

VYROBENÉ PRESNE PRE VÁS

Služba osobného nákupcu

Predstavte si človeka, ktorému zavoláte, dáte mu zoznam potravín, on ich nakúpi priamo od najlepších farmárov/výrobcov alebo vo Vašich obľúbených obchodoch, a potom Vám to všetko prinesie domov, v čase, ktorý Vám vyhovuje. Personalizovaná nákupná služba pre ľudí, ktorí nechcú robiť kompromisy.

10+

rokov skúseností

100+

overených producentov

Naše kritériá kvality potravín

Sledujeme trhy, beháme po farmách, pýtame sa a skúšame produkty nových a nových výrobcov. Po rokoch získavania skúseností sme už prestali sledovať nálepky ako farmár, gazda, poctivé, domáce, bio či lokálne a rozhodli sme sa ísť hlbšie. Začali sme sa vŕtať v detailoch a definovali sme si veľmi jednoduché a jasné kritériá kvality, ktoré rozhodujú o tom, či produkt našim klientom odporúčame alebo nie.

Chutné

Pravá chuť a vôňa, ktoré sú prirodzené pre danú potravinu.

Posilňujúce telo

Obsahovo jednoduché, čo najčistejšie, plnohodnotné, neurýchlené.

V súlade s prírodou

Čo najmenej ochranných prostriedkov pri výrobe, čo najkratšia preprava, čo najmenej stresu pre zvieratá.

Pre Vás

Vyberáme to, čo Vám chutí, čo máte radi a s čím máte dobré skúsenosti. Hľadáme nové potraviny, ktoré by Vás mohli zaujať.

ABY STE MALI VIAC ČASU

Sme Váš osobný nákupca, na ktorého sa viete spoľahnúť.

Spravíme všetko pre to, aby ste trávili menej času získavaním kvalitných potravín pre seba a svoju rodinu. Kúpime, čo potrebujete, a dovezieme Vám to, kam a kedy potrebujete. Preferujeme ľudský prístup, osobnú komunikáciu a venujeme veľa energie tomu, aby sme presne porozumeli požiadavkám každého nášho zákazníka, pretože iba tak vieme ponúknuť výnimočnú službu.

Ako fungujeme

Celá služba spočíva v tom, že klientom maximálne zjednodušujeme nákup kvalitných potravín – od výberu, cez nákup, až po dovoz. Prvá dôležitá informácia je, že minimálny nákup je približne 60€. Druhá dôležitá informácie je, že v tomto momente fungujeme na Západnom Slovensku. Každú nedeľu posielame klientom na maily nákupný zoznam s našim výberom top potravín. Klienti majú vždy možnosť objednať si nákup buď z tohto zoznamu, alebo aj mimo neho – čokoľvek, čo potrebujú.

Čo sa týka doručenia, doprava na mieru je jedným z pilierov našej služby. Je pre nás dôležité, aby bol pre Vás celý nákup potravín komfortný. Preto spravíme všetko pre to, aby sme Vám vyhoveli v dni aj čase dodania, ktorý Vám najviac vyhovuje. Čo sa týka platby, tú spravidla riešime až po dodaní objednávky. Faktúru k objednávke dostanete do mailu a môžete ju zaplatiť online buď bankovým prevodom, alebo platobnou kartou. Dopravu objednávok ani žiadnu formu platby nespoplatňujeme.

Ekológia je priorita

„Kvalitu servisu vidíme aj v dôraze na ekologické riešenia.“

Poľnohospodárstvo, potravinárstvo a predaj potravín by podľa nás mali byť v prvej línii boja za čisté životné prostredie. A tak sa aj správame.

V prvom rade, všetok tovar vozíme zákazníkom vo vratných debničkách, čo nám umožňuje vyhnúť sa veľkému množstvu zbytočného odpadu. Kde je to možné (vzhľadom na zachovanie kvality potravín), používame kompostovateľné obaly. Kde to možné nie je a spôsobí to viac škody ako úžitku, používame plastové fólie a sáčky – pretože pokazený, nezjedený šalát vytvára zase iný druh odpadu.

Ďalej, čím viac máme klientov, tým viac nakupujeme veľkých vriec potravín, ktoré potom môžeme zákazníkom predávať bezobalovo, do vlastných nádob (napr. zrná ako bulgur, kuskus, jačmeň či dochucovadlá ako cukor, korenie a pod.).

Jednoducho, pri každom rozhodnutí, ktoré robíme, prihliadame aj na ekológiu. Považujeme to za dôležité.

Pre firmy

Áno, väčšina našich zákazníkov sú jednotlivci a ich rodiny. Avšak v Bratislave sme sa rozhodli spolupracovať aj s gastro zariadeniami a firmami. Toto je zoznam služieb, ktoré ponúkame firemným zákazníkom:

Kancelárie, kuchynky

Pre firmy pripravujeme celý koncept jedla v kuchynkách. Či už iniciátor chce, aby mali zamestnanci v kuchynke kvalitné potraviny alebo mu záleží na životnom prostredí a chce propagovať ekologickú výrobu potravín či bezodpadovosť, koncept pripravujeme vždy na mieru. Prejdeme si požiadavky klienta – od toho, čo chce touto aktivitou docieliť, až po to, aký má rozpočet – a pripravíme mu ponuku.

Do kuchyniek vieme zabezpečiť všetko od kávy, čaju a cukru, cez raňajkové muesli, jogurty a mlieko, až po čerstvé ovocie a zeleninu.

Reštaurácie, kaviarne

S reštauráciami spolupracujeme v dvoch oblastiach. V prvom rade, šéfkuchárom dodávame ťažko dostupné, netradičné, zabudnuté a niekedy aj na požiadavku vypestované plodiny či vyrobené výrobky. Napr. farebnú mrkvu, netradičné druhy paradajok, tekvíc, farebnú reďkovku, kvaku, bylinky, huby a iné.

Gastro prevádzkam taktiež ponúkame príbehy. Každý z produktov, ktoré do gastra predávame, má za sebou konkrétneho človeka, konkrétnu filozofiu výroby, konkrétne miesto. Ku každému produktu máme profesionálne fotografie priamo „z poľa“, vieme vyrobiť videá, texty či spraviť rozhovory. Tieto materiály vie gastro prevádzka perfektne využiť na komunikáciu filozofie celej reštaurácie či na propagáciu konkrétneho jedla.

Pre viac informácií ohľadom dostupnosti či cien služieb nás kontaktujte na: